08

Grudzień

3 lata ago

Dom i jego atrakcyjność

Dom i jego atrakcyjność
1 vote, 8.00 avg. rating (79% score)

nieruchomosci (16)Wbrew pozorom nie tylko to, jak wielki jest dom, po której stronie świata znajduje się ile okien, czy jak wygląda wykończenie i z jakich materiałów zostało wykonane, ma znaczenie dla atrakcyjności. Bo nieruchomości atrakcyjne są nie tylko same w sobie. Bardzo ważną rolę odgrywają tutaj także inne czynniki.
Jednym z nich jest niewątpliwie okolica. Im bardziej cicha i spokojna, pozwalająca po ciężkim dniu wypocząć, tym lepiej. Chyba, że ktoś kocha życie pełnią życia i lubi gwar ulic i szum miasta, wówczas idealne nieruchomości będą położone w bardziej hałaśliwej okolicy.
Drugim elementem jest dojazd do pobliskich miejscowości, czy do centrum miasta, jeśli nieruchomość położona jest na obrzeżach. Komunikacja, w tym stan dróg są tutaj bardzo ważne. Wiele osób z pewnością będzie pokonywać tę trasę codziennie, bądź to do pracy, bądź w celu załatwieniu innych swoich spraw.
No i jeszcze infrastruktura. Im lepiej rozbudowana, tym lepiej. Klienci chcą, by dzieci miały place zabaw, aby blisko można było uprawiać sport, czy miło się rozerwać.

Pozostałe wpisy o nieruchomościach:

Tag:
admin Administrator

Tagi: glutamina katowice, Minikoparka Gorlice, Fotodepilacja Żary, CPE Gliwice, etykiety inspekcyjne z datą, plisy Oświęcim, lpk208, tanie taxi legnica, vetrex-v90-alphaline, kaplica Santori, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick