13

Grudzień

2 lata ago

Papa termozgrzewalna

Papa termozgrzewalna
1 vote, 5.00 avg. rating (64% score)

papa-termozgrzewalna-4Jeśli nasz dach przecieka, jest nam zbyt gorąco latem, lub narzekamy na zbyt dużą utratę ciepła w górnych częściach naszego domu zimą, pomyślmy o jego remoncie. Podobnie jeżeli budujemy nowy dom, warto już na tym etapie zadbać o to, by dach był wykonany z największą starannością i pieczołowitością, stosując najlepsze jakościowo materiały.

W przypadku dachu płaskiego warto zastosować papę dachową. Jest to specjalny materiał, który rozkłada się na powierzchni dachu celem jego uszczelnienia, zmniejszenia przenikania ciepła do pomieszczeń mieszkalnych, a także polepszenia warunków izolacji cieplnej. Na rynku znajdziemy różne rodzaje pap dachowych, z których popularna ostatnimi czasy staje się papa termozgrzewalna.

Jest to szczególny rodzaj papy, która charakteryzuje się dobrymi właściwościami izolacyjnymi, a jej układanie jest bardzo proste. Kolejne warstwy rozścielone na dachu łączy się ze sobą poprzez zgrzewanie, dzięki czemu utrzymujemy doskonale uszczelnioną powierzchnię. Warto zainwestować w ten rodzaj papy, aby cieszyć się dobrze uszczelnionym dachem przez lata.

Pozostałe wpisy o nieruchomościach:

Tag:
admin Administrator

Tagi: biceps 34cm, vetrex-v90-alphaline, drążenie foremników, Tanie multiplikatory, Gniewiński portal, osb stopfire, kinesiotaping bielsko biała, przeszczep łąkotki warszawa, żwir siany ostrów, fluorokrzemian glinu, lpk110