29

Wrzesień

2 lata ago

Płyty warstwowe

Płyty warstwowe
1 vote, 7.00 avg. rating (74% score)

plyty-warstwowe-9To niezwykle nowoczesny i atrakcyjny technologicznie materiał budowlany, który jest nie tylko energooszczędny, ale także chroni nas przed hałasem z zewnątrz, co ma niebagatelne znaczenie, jeśli decydujemy się na wybudowanie obiektu w centrum miasta i zależy nam na cichym i przytulnym miejscu, gdzie mogłyby znajdować się w przyszłości biura czy restauracja.

Płyty warstwowe to także gwarancja odporności na uszkodzenia oraz wszelkiego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne, przed wszystkim jednak na ogień i wilgoć.
Płyty warstwowe są jak „szyte na miarę” możemy wybrać taki rozmiar i produkt jaki nam odpowiada i jest najlepszy dla naszej konstrukcji – dachu, domu lub całego budynku.

Materiałami, z których wykonane są płyty warstwowe są przed wszystkim aluminium lub stal, wnętrze płyty wypełnione jest wełną mineralną lub poliuretanem, który czyni nasze ściany niezwykle mocnymi.

Przeglądając ofertę możemy wybrać właściwą do naszych potrzeb:
-płyty o zwiększonej charakterystyce dźwiękoizolacyjnej dla lepszej wydajności akustycznej;
– energooszczędne;
– odporne na uderzenia;
– z doskonałą izolacją termiczną.

Pozostałe wpisy o nieruchomościach:

Tag:
admin Administrator

Tagi: redox extreme efekty, vetrex okna bielsko biała, orienteering miejski na imprezę integracyjną, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, lpk208, złomowanie auta tarnobrzeg, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Stojaki na ulotki - Brooklyn, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen