09

Maj

2 lata ago

Prawa i obowiązki

Prawa i obowiązki
1 vote, 8.00 avg. rating (79% score)

Nadzór inwestorski (1)Inspektorzy nadzoru budowlanego, to osoby, jak każde inne, które podlegają określonym prawom i obowiązkom. Ich zawód wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji oraz uprawnień. Musimy mieć zaufanie do osoby, która będzie decydować o tym, jak wyglądać ma u nas nadzór inwestorski. Prawa inspektora, w zasadzie przynoszą nam same korzyści, ponieważ pozwalają mu na dogłębną kontrolę i ingerencję w przebieg budowy. Ma on prawo do:
zlecania usunięcia usterek
sprawdzania zgodności sprzętu i materiałów z prawem budowlanym
zlecania poprawek źle wykonanych prac
zlecanie usunięcia elementów powodujących zagrożenie
wykonywanie koniecznych badań
Do obowiązków inspektorów nadzoru należy kontrolowanie stanu budowy i doprowadzenie do pozytywnego jej zakończenia. BatiPlus Sp. z o.o., to miejsce, w którym możemy dowiedzieć się jakie obowiązki musi wykonywać inspektor. Jeśli tego chcemy, możemy zlecić mu również pełne prawo do rozliczania wszystkich kosztów budowy oraz sporządzanie kosztorysów. Zakres obowiązków takiego pracownika zależy od konsultacji z inwestorem.

Pozostałe wpisy o nieruchomościach:

Tag:
admin Administrator

Tagi: tanie taxi legnica, CPE Gliwice, markizy Kęty, zeltiq Warszawa, usuwanie graffiti toruń, Szamba Betonowe Brzozów, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, blog początkującego elektronika, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, szycie firan kędzierzyn, Vademecum elektryka SEP